• Корисна інформація

Семінар з використання пневмооболонок

28.05.2012г. в 10.00 в Актовому залі Одеської дирекції залізничних перевезень за адресою вул. Пантелеймонівська 17 (Привокзальна площа, будова напроти McDonald’s) буде проведений  безкоштовний відкритий семінар, присвячений новим засобам кріплення вантажів – пневмооболонкам та пломбуванню.

Правила розміщення і кріплення вантажів у вагонах і контейнерах

Правила розміщення і кріплення вантажів у вагонах і контейнерах (часть 1 Додатку 14 до СМГС) на 1.07.2011

Наша команда

Співробітники "Магазину перевізника" - це спеціалісти з більш, ніж двадцятирічним досвідом роботи в сфері транспортно-експедиторського обслуговування, які на власному досвіді розуміють, що необхідно клієнтам, та з точністю виконувають всі їхні побажання, що стосуються питань надійного та безпечного кріплення вантажу в транспортних засобах.

Про компанію

Основним напрямом діяльності "Магазину перевізника" є продаж та постачання засобів кріплення вантажу відомих виробників з усього світу. Наші продукти - це вироби тільки високої якості від відомих світових товаровиробників, таких, як DOLEZYCH, International Dunnage, "Страж" та багато інших.

Наші постачальники

Наші постачальники - це тільки відомі світові товаровиробники, такі, як DOLEZYCH, International Dunnage, "Страж" та багато інших.