Наші постачальники

Наші постачальники – це тільки відомі світові товаровиробники, такі, як DOLEZYCH, International Dunnage, “Страж” та багато інших.

International Dunnage A.S.

International Dunnage A.S. – це американсько-турецьке спільне підприємство з відділами продажів в Савані (США), Торонто (Канада) та Стамбулі (Туреччина). Вся продукція виготовляється у виробничому відділі International Dunnage в Стамбулі.

Найвищим пріоритетом компанії є яксть продукції. International Dunnage має повний процес контролю якості. Всі їхні пневмооболонки рівнів від L1 до L5 на 100% протестовані та схвалені.

DOLEZYCH GmbH

Фірма DOLEZYCH GmbH, заснована в м. Дортмунді і працює в галузі виробництва засобів для підйому та кріплення вантажів з 1935 року. На сьогоднішній день, завдяки активному розвитку, компанія є одним з найбільших виробників і значущим експортером у всьому світі. Виробничі майданчики, та коммерційні філії DOLEZYCH представлені в таких країнах як: Німеччина, Швейцарія, Польща, Чілі, США, Китай, Россія та Україна.

“СТРАЖ-Альянс”

Група компаній “СТРАЖ” з 1994 року є беззмінним лідером з розробок, виробництва та постачання силових і контрольних запірно-пломбувальних пристроїв, пломб та супутньої продукції в різні сфери бізнесу серед підприємств, що виробляють аналогічну продукцію. Вони є піонерами з розробок прецизійних (високоточних) замикаючих систем і завжди пропонують клієнтам вироби, які відповідають світовим стандартам стійкості до кримінального впливу та оптимальні стосовно співвідношення ціна – якість. За більш ніж за 10 років їхньої роботи немає жодного нарікання на якість, виробленої продукції.

Система якості стосовно розробки та виробництва запірно-пломбувальних пристроїв компанії “СТРАЖ” сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001 (сертифікат № РОСС RU.ІС29.К0025). Більшість їхніх виробів мають сертифікати відповідності МВС РФ, сертифікати SSTA (The Security Seal Testing Authority) та гігієнічні сертифікати.

ПрАТ ВО “Стальканат-Силур”

Приватне Акціонерне Товариство «Виробниче Об’єднання «СТАЛЬКАНАТ-СИЛУР» є найбільшим підприємством України з виробництва метизної продукції (канати, дріт, пасма, фібра, сітка, стропи). У виробничому об’єднанні виділено 2 філії: завод “Стальканат” (м.Одеса) та завод “Силур” (м.Харцизьк, Донецька область).

Підприємство випускає продукцію за національними стандартами України (ДСТУ), Росії (ГОСТ), Німеччини (DIN), Англії (BS) та міжнародними стандартами (ISO, EN). На ПрАТ «ВО«СТАЛЬКАНАТ-СИЛУР» застосовуютсья тільки сучасні технології.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *