Про компанію

Шановні панове!

Ми раді вітати Вас в нашому інтернет-магазині!

Основним напрямом діяльності “Магазину перевізника” є продаж та постачання засобів кріплення вантажу відомих виробників з усього світу.

Наші продукти – це вироби тільки високої якості від відомих світових товаровиробників, таких, як DOLEZYCH, International Dunnage, “Страж” та багато інших.

Багаторічний досвід в сфері транспортних перевезень вантажу дозволяє нам розуміти та з точністю виконувати всі побажання наших клієнтів, що стосуються питань надійного та безпечного кріплення вантажу в транспортних засобах.

Наші спеціалісти вже багато років займаються організацією перевезення вантажу, в тому числі небезпечних (всіх ступеней безпеки) та негабаритних вантажів. Тому ми з впевненістю можемо Вам зазначити, що не існує такого вантажу, який неможливо було б перевезти.

Кваліфіковані фахівці “Магазину перевізника” допоможуть Вам знайти найбільш оптимальне рішення в придбанні необхідних Вам засобів кріплення вантажу, що будуть вигідні для Вас як з практичної, так і з економічної сторін, а також вирішать всі Ваші питання, пов’язані з постачанням товару в усі кутки України.

Велика кількість виконаних поставок допомогли нашій компанії залучити до співпраці надійних партнерів в особі провідних виробників країн СНД та інших країн світу, а також заслужити довіру клієнтів, якими є як великі заводи та організації – лідери  в своїх галузях, так і малі виробничі та транспортні підприємства.

Наша робота означає:

– гнучкий підхід до кожної окремої ситуації;

– оперативність праці;

– професіоналізм в роботі;

– консультації наших замовників та супровід їх кваліфікованими спеціалістами;

– за необхідності виїзд на навантаження для допомоги та навчання наших клієнтів;

– використання провідного світового та вітчизняного досвіду організації вантажоперевезень всіх категорій вантажу.

Якщо в Вас виникли запитання, зв’яжіться з нами за тел. +38(048) 733-51-94

                                                                                  +38 (067) 482 91 32

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *